RUS | LV

 
 
Dzīvokļu un biroju Pārcelšanās

Starptautiskā pārcelšanās

Smagu priekšmetu pārvietošāna

Pasažieru pārvadājumi
Mēbeļu montāža un demontāža
Krāvēji
Autotransports
Muitas procedūras

Preču uzglabāšana

Iepakošana
Kontakti
Galereja

Pārcelšanās uz jaunu biroju

Uzņēmējdarbībā, katru dienu iespējams saskarties ar dažādām problēmām, kuras nepieciešams atrisināt pēc iespējas ātrāk, tāpēc, piemēram, pārcelšanās uz jaunām ofisa telpām, nedrīkst kļūt par šķērsli veiksmīgam biznesam. Mēs zinām, cik svarīgi, lai biroja darbs netiktu pārtraukts, tāpēc, pārvietojot Jūsu biroju, mēs izmantosim jaunākās tehnoloģijas, izmēģinātas un pārbaudītas mūsu darbā daudzu gadu garumā, ļaujot pārvietot biroja aprīkojumu iespējami īsākā laika posmā. Pirms darbu uzsākšanas, mūsu darbinieks saplānos pilnu nepieciešamo darbu apjomu, lai pārcelšanās laikā nerastos neparedzētas grūtības. Pārcelšanās uz jaunu biroju kopā ar mums ir jauns solis Jūsu uzņēmuma sekmīgai darbībai, un mēs parūpēsimies, lai šis solis nav ilgs un grūts. Pie mums Jūs varat organizēt pārcelšanos uz jaunu biroju ar labākiem noteikumiem un iespējami īsākā laika posmā.

Pārcelšanās uz jaunu dzīves vietu

Parasti pārcelšanās uz jaunu dzīves vietu vienmēr saistīts ar lielu stresu. Nav vienkārši uzticēt svešiem strādniekiem, daudzu gadu garumā iegādātas, savas personīgās mantas. Ja arī Jums šāda situācija nav sveša, zvaniet. Mēs rūpīgi veiksim Jūsu mēbeļu, mājsaimniecības tehnikas, interjera priekšmetu un Jūsu personīgo mantu demontāžu un iepakošanu. Jūs būsiet patīkami pārsteigti, par mūsu darba ātrumu un kvalitāti. Mēs padarīsim jūsu pārcelšanos vieglu un nemanāmu.


Mēs garantējam Jūsu īpašuma saglabāšanu, un visu darbu paveikšanu īsākajā termiņā. Atkarībā, no katra klienta vēlmēm, piedāvājam individuālu pieeju konkrētam projektam.

Veikt pasūtījumu par pārcelšanos uz jaunu dzīves vietu Jūs varat Jums izdevīgā laikā.

Mēs zinām atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar pārcelšanos, un vienmēr Jums uz tiem sniegsim atbildi, lūdzu, sazinieties ar mūsu speciālistiem:

+371 29569554
info@moverleader.lv

 

     
 

sia "D.C.S." | +371 29569554