RUS | LV

 
Dzīvokļu un biroju Pārcelšanās

Starptautiskā pārcelšanās

Smagu priekšmetu pārvietošāna

Pasažieru pārvadājumi
Mēbeļu montāža un demontāža
Krāvēji
Autotransports
Muitas procedūras

Preču uzglabāšana

Iepakošana
Kontakti
Galereja

sia "D.C.S." specializējas dzīvokļu un biroju aprīkojuma pārvietošanā, kā arī pārvieto smagus priekšmetu (klavieres, seifus, specializētas iekārtas, mašīnas, darba galdus u.c.). Mūsu rīcībā ir speciāli aprīkots transports, dažādas papildu ierīces un profesionāls personāls. Darbus vadīs un uzraudzīs kvalificēts, mūsu firmas darbinieks, kas ņems vērā visas Jūsu pasūtījuma nianses un īpašās vēlmes, kā arī pārraudzīs visu procesu no sākuma līdz galam.
 

Sniedzam transporta pakalpojumus gan Rīgā, gan citur Latvijā un Eiropā.

Piedāvājam plašu transporta līdzekļu izvēli: ar kravnesību no 500 kg līdz 10 t. Visām automašīnām ir starptautiskā pārvadājumu licence, un tās atbilst Eiropas standartiem.

Visā
sia "D.C.S. pārvietošānas serviss" darbības laikā, esam pieteikuši sevi, kā profesionāļi jautājumos, kas skar Jūsu īpašuma pārvietošanu (vai tas būtu dzīvokļa, vai biroja aprīkojums), kā arī, pārvietojot smagus priekšmetus (dažādas iekārtas, seifus, klavieres, u.c.) Mums ir ļoti svarīgi, kvalitatīvi paveikt savu darbu, un tas nav atkarīgs no Jūsu materiālajām iespējām. Katram klientam mums ir individuāla pieeja. Mēs strādāt saskaņā ar visaugstākajiem pakalpojumu sniegšanas standartiem, kas pastāvīgi tiek uzlaboti un pilnveidoti. Pastāvīgiem klientiem piedāvājam elastīgu atlaižu sistēmu.

Mūsu kompānija piedāvā arī vieglo automašīnu un kravas automobiļu remonta un apkopes servisa pakalpojumus. Kvalificēti meistari un vācu iekārtas atrisinās jebkuru Jūsu automašīnas problēmu.

Vienmēr ar prieku Jums palīdzēsim garantējot kvalitatīvu un savlaicīgu darbu izpildi.

sia "D.C.S."
     
 

sia "D.C.S." | +371 29569554